Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Przy współpracy z naszym przedsiębiorstwem istnieje możliwość umieszczenia ogłoszenia sprzedaży używanych aparatów diagnostycznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że co jakiś czas chcą Państwo wymienić sprzęt medyczny na nowszy, dysponujący zaawansowanymi technologiami i dodatkowymi funkcjami. Dlatego wspomagamy proces sprzedaży używanych aparatów, udostępniając ogłoszenia w przejrzystej i dostępnej dla każdego formie. Jesteśmy przekonani o tym, że znajdzie się wiele osób, których zainteresuje Państwa oferta.

Warto skontaktować się z naszymi pracownikami, aby dowiedzieć się czegoś więcej o tej propozycji. Zapraszamy do odwiedzenia tego działu również osoby, które są zainteresowane kupnem sprawnych i jednocześnie niedrogich sprzętów diagnostycznych, wykorzystywanych w medycynie. Obecnie w sprzedaży posiadamy m.in. używane ultrasonografy o bardzo dobrych parametrach roboczych i w nienagannym stanie wizualnym.

Dlaczego warto zainwestować w ultrasonografy używane?

Ultrasonografia to jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod diagnostyki obrazowej. Za jej wyborem przemawia szerokie spektrum zastosowań aparatu ultrasonograficznego w praktyce oraz fakt, iż metoda jest nieinwazyjna i atraumatyczna. Obrazowanie ultrasonograficzne jest tak bezpieczne, iż z jego zalet korzysta się w gabinetach ginekologiczno-położniczych oraz podczas diagnozowania noworodków i małych dzieci. Niestety nowe ultrasonografy są bardzo drogie. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom niewielkich praktyk prywatnych oraz lekarzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją indywidualną praktykę lekarską oferujemy ultrasonografy używane.

Nasza oferta obejmuje wyłącznie urządzenia sprawne i zgodne z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa, co przekłada się na możliwość poszerzenia spektrum pracy Państwa gabinetu przy jednoczesnym ograniczeniu wydatków inwestycyjnych do niezbędnego minimum. Oferowane ultrasonografy wyposażone w komplet głowic niezbędnych do przeprowadzania badań diagnostycznych różnych obszarów ciała są dostępne od ręki. Klientów zainteresowanych zakupem używanych ultrasonografów oraz innych aparatów medycznych zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w wyborze aparatu tak, żeby jak najlepiej i jak najdłużej służył on Państwu i Państwa pacjentom.