Aparaty USG – porównanie

Z pozoru ultrasonografy z wyższej półki niewiele różnią się od tańszych aparatów USG, ale czy pozory nie mylą? Pokażemy czym różnią się tanie aparaty USG od drogich. W poniższym artykule pragniemy Państwu przedstawić aparaty USG robiąc ich porównanie i ranking. Oferta naszej firmy wciąż się powiększa, dlatego wskażemy top 5 najnowszych aparatów USG w naszej ofercie!

Czym różnią się tanie aparaty USG od drogich?

Na rynku można znaleźć coraz więcej aparatów USG. Producenci wciąż prześcigają się w zastosowanych technologiach i stylistyce nowoczesnych ultrasonografów. Tańsze aparaty USG nie zawsze są gorsze od ultrasonografów z wyższej półki lecz często im nie dorównują. Decydując się na najtańszą opcję, trzeba być jednak świadomym faktu, że możliwości diagnostyczne aparatu USG będą słabsze. Obraz pojawiający się na ekranie będzie mniej wyraźny i pojawiać się będzie w kolorze czarno – białym, a nie tak jak w najnowszych ultrasonografach kolorowym. Nie jest to oczywiście zasada. Są producenci, którzy za niewielką cenę mogą zaoferować aparaty USG w naprawdę wysokiej jakości. Droższe aparaty USG są już wyposażone w zaawansowane technologie i wiele dodatkowych funkcji. Posiadają one również bardziej szeroki zakres zastosowań. Są uniwersalne, dzięki czemu znajdują zastosowanie we wszystkich dziedzinach diagnostyki.

Aparaty USG i ich porównanie

W ofercie firmy Intimex znajduje się szeroka gama ultrasonografów najwyższej jakości. W skład naszej oferty wchodzą:

  • aparaty kardiologiczne
  • aparaty ogólno – diagnostyczne
  • aparaty ginekologiczne
  • aparaty rekondycjonowane

Aparaty kardiologiczne są mobilne, dzięki czemu w każdej chwili można przewieźć aparat na inny oddział, bądź do innego pomieszczenia. Badanie jest nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne. W ocenie pracy serca najważniejszym zadaniem jest prawidłowa diagnoza, a w tym niewątpliwie pomoże niezawodny ultrasonograf kardiologiczny. Aparat ogólno–diagnostyczny sprawdzi się w badaniach ginekologicznych, naczyniowych, jamy brzusznej, czy urologicznych. Aparaty ginekologiczne są bardzo dokładne i delikatne ze względu na zakres działania.

Aparaty USG – ranking. Top 5 najnowszych aparatów USG w naszej ofercie

Pragniemy Państwu przedstawić top 5 najnowszych aparatów ultrasonograficznych, które znajdują się w ofercie naszej firmy. To urządzenia wysokiej klasy odpowiadające na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających diagnostów:

  • Voluson E10
  • Volusion E8 Expert
  • Vivid S70
  • Versana Premier
  • ABUS Invenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *