Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Densytometr to aparat diagnostyczny wykorzystywany w diagnostyce osteoporozy. Dzięki specjalistycznemu badaniu densytometrycznemu lekarz jest w stanie określić gęstość mineralną kości i na tej podstawie zdiagnozować osteoporozę, także we wczesnym etapie rozwoju choroby. Densytometry są powszechnie wykorzystywane w diagnostyce oraz do monitorowania postępu choroby i skuteczności wdrożonego leczenia.

Jednymi z najbardziej rozpowszechnionych w densytometrii aparatów diagnostycznych są densytometry rentgenowskie oferujące szerokie spektrum możliwości diagnostycznych, nie tylko w kierunku osteoporozy.

Densytometry rentgenowskie nowej generacji

Ze względu na zastosowaną technologię obrazowania densytometry rentgenowskie są urządzeniami stacjonarnymi przeznaczonymi do eksploatacji w warunkach ambulatoryjnych – poradniach diagnostycznych, szpitalach i klinikach. Jednym z czołowych dostawców tego typu aparatów diagnostycznych jest marka GE Healthcare. GE Healthcare oferuje szeroki wybór urządzeń o zróżnicowanych parametrach użytkowych, przede wszystkim opcjach technicznych i opcjach skanowania. Dzięki temu każdy z łatwością może wybrać urządzenia diagnostyczne dostosowane do jego potrzeb i oczekiwań.

Możliwe zastosowania

W odróżnieniu od densytometru ultradźwiękowego aparatura rentgenowska daje nam o wiele szersze spektrum możliwości diagnostycznych. Wybierając densytometr iDAX od GE Healthcare zyskujemy urządzenie umożliwiające przeprowadzanie kompleksowej diagnostyki kręgosłupa lędźwiowego AP oraz biodra, a także całego działa. Dodatkowo oferowany densytometr został wyposażony w opcję pediatryczną umożliwiającą badanie stanu kości małych pacjentów. Wśród licznych atutów aparatu iDAX jest kompleksowa diagnostyka kości udowej z możliwością oceny ryzyka jej złamania w perspektywie 10 lat od przeprowadzonego badania.

Densytometr rentgenowski – dogodna oferta finansowania

Zakup densytometru rentgenowskiego to poważna inwestycja. Wychodząc  naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy Państwu densytometry rentgenowskie w korzystnych formach  finansowania inwestycji – na raty, w leasingu i innych.

Klientów zainteresowanych poszerzeniem możliwości diagnostycznych swojej placówki w kierunku densytometrii zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W asortymencie posiadamy szerokie spektrum aparatów diagnostycznych najnowszej generacji. Urządzenia oferujemy za gotówkę i na raty, każdorazowo doradzając Państwu w wyborze najbardziej preferencyjnej formy finansowania inwestycji. Serdecznie zapraszamy.