Serwis

Do Państwa dyspozycji pozostają inżynierowie przeszkoleni przez producenta, upoważnieni do wykonywania przeglądów aparatury oraz testów bezpieczeństwa elektrycznego zgodnie z obowiązującymi przepisami. Na Państwa zgłoszenia oczekuje koordynator serwisu dostępny w godzinach 8:30 – 16:30 w dni powszednie pod nrem telefonu 61 656 19 17.

Zgłoszenia możecie Państwo również przesyłać przez całą dobę na numer fax i adres e-mail serwis@medinco.pl.


    Administratorem danych osobowych jest Medinco Polska Spółka z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie, ul. Sarmacka 5/31, 02-972 Warszawa. Wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne. Zgoda obejmuje wszystkie czynności przetwarzania dokonywane przez Medinco Polska Spółka z o. o. sp. k. we wskazanym w zgodzie celu. Osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma prawo do wycofania zgody na przetwarzania danych osobowych w każdym momencie w dowolnej formie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Dowiedz się więcej na temat "Polityka prywatności i ochrona danych osobowych".

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym przez Medinco Polska Spółka z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie, ul. Sarmacka 5/31, 02-972 Warszawa jako Administratora Danych Osobowych w celu obsługi ww. zapytania. Oświadczam jednocześnie, że zapoznałem/am się z pouczeniem zawartym powyżej

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Medinco Polska Spółka z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie, ul. Sarmacka 5/31, 02-972 Warszawa za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na podany w formularzu adres e-mail oraz nr telefonu informacji handlowych dotyczących jego produktów i usług. Oświadczam jednocześnie, że zapoznałem/am się z pouczeniem zawartym powyżej

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne i bezterminowe. Osoba, której dane dotyczą ma w każdej chwili prawo dostępu, możliwość poprawienia, zmiany lub usunięcia swoich danych.