Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Densytometria to badanie polegające na określeniu gęstości mineralnej kości. Dzięki badaniu densytometrycznemu jesteśmy w stanie wykryć osteoporozę we wczesnym etapie jej rozwoju, a także określić stopień jej zaawansowania. Densytometria jest również wykorzystywana do monitorowania postępów leczenia choroby.

Badanie densytometryczne wykonuje się przy pomocy specjalistycznej aparatury diagnostycznej – densytometru. Producenci aparatury diagnostycznej oferują swoim Klientom szeroki wybór densytometrów, w tym profesjonalne  densytometry ultradźwiękowe.

Jak działa densytometr ultradźwiękowy?

Densytometr ultradźwiękowy jest urządzeniem przeznaczonym do badania kości piętowej. Aparaty tego typu charakteryzują się dużą precyzją pomiaru, dzięki czemu można trafnie ocenić ryzyko złamań osteoporotycznych. Densytometry ultradźwiękowe umożliwiają również monitorowanie postępów choroby i leczenia. Aparaty są niezwykle intuicyjne w obsłudze, jednocześnie dostarczają bardzo czytelne w interpretacji wyniki pomiaru.

Densytometry ultradźwiękowe z rodziny Achilles

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów oferujemy Państwu przenośne densytometry ultradźwiękowe nowej generacji. Oferowana aparatura diagnostyczna charakteryzuje się niezwykle kompaktowym rozmiarem, który idzie w parze z intuicyjną obsługą oraz bardzo czytelnym sposobem podawania wyników pomiaru. Densytometry ultradźwiękowe z rodziny Achilles doskonale sprawdzają się zarówno w gabinetach ortopedycznych jak i poradniach medycyny rodzinnej.

Densytometr ultradźwiękowy na dogodnych warunkach finansowych

Mimo swojego niepozornego rozmiaru densytometr ultradźwiękowy nie należy do tanich. Dlatego, jako dystrybutor aparatury medycznej z wieloletnim doświadczeniem w branży naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości densytometry ultradźwiękowe z rodziny Achilles na dogodnych warunkach finansowych – na raty lub w leasingu. Jednocześnie wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej formy finansowania zakupu.

Klientów zainteresowanych wyposażeniem swojej praktyki w densytometr ultradźwiękowy zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszego aparatu diagnostycznego dla Państwa potrzeb.