Ultrasonografy kardiologiczne

Ultrasonografia to niezwykle popularna metoda diagnostyki obrazowej, dzięki której możemy uzyskać obraz przekroju badanego obiektu, w przypadku ultrasonografów kardiologicznych serca. Swoją popularność ultrasonografia zawdzięcza doskonałym właściwościom diagnostycznym oraz nieinwazyjności i atraumatyczności badania, które może być bezpiecznie przeprowadzanie u pacjentów niezależnie od wieku oraz stanu zdrowia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów marka Intimex oferuje szeroki wybór ultrasonografów kardiologicznych nowej generacji charakteryzujących się doskonałymi parametrami użytkowymi oraz nowoczesnym designem, który idealnie wpisze się we wnętrza Państwa poradni lub kliniki. W asortymencie posiadamy zarówno przenośne ultrasonografy kardiologiczne umożliwiające przeprowadzenie badania diagnostycznego podczas wizyty domowej lub w karetce, jak i systemy przeznaczone do użytku w warunkach ambulatoryjnych, szpitalach i klinikach. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Ultrasonografy kardiologiczne do pracy w różnych warunkach

Ultrasonografy kardiologiczne powszechnie kojarzone są przede wszystkim z systemami dedykowanymi do zastosowań w warunkach ambulatoryjnych, szpitalach i klinikach. We wszystkich tych miejscach bardzo dobrze sprawdzają się systemy ViviD™ marki GE Healthcare. W asortymencie posiadamy klika modeli ultrasonografów kardiologicznych ViviD™. Urządzenia różnią się od siebie przede wszystkim funkcjonalnością oraz parametrami pracy, dzięki czemu z łatwością możemy dobrać model urządzenia do rzeczywistych potrzeb danego ośrodka zdrowia. Ultrasonografy kardiologiczne ViviD™ są urządzeniami przewoźnymi. Charakteryzują się solidnym wykonaniem, dzięki czemu mogą być z łatwością transportowane pomiędzy poszczególnymi gabinetami i salami zabiegowymi bez obaw o ich uszkodzenie.

Ważne miejsce w naszym asortymencie ultrasonografów dla kardiologii zajmują również kompaktowe systemy mobilne, których niewielki rozmiar oraz waga umożliwiają prowadzenie badań diagnostycznych w dowolnym miejscu – przychodni, karetce, u pacjenta w domu. Ogromną zaletą przenośnych aparatów ultrasonograficznych marki ViviD™ jest możliwość ich konfiguracji oraz rozbudowy o wysokiej klasy narzędzia pomagające w diagnostyce obrazowej.

Ultrasonografy kardiologiczne oferujemy na korzystnych dla Państwa warunkach finansowych, dzięki którym wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny nie musi być przywilejem zarezerwowanym tylko dla nielicznych placówek.